Švédské byliny Naturprodukt

Kód: 15.700.
109 Kč / ks 94,78 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte si domácí švédské kapky pro lepší trávení. Pozoruhodná směs různých léčivých bylin byla starým rodinným vlastnictvím, ale upadla v zapomenutí. Až v 18. století byla receptura inovována dvěma švédskými lékaři, rektorem medicíny Dr. Clausem Samstem a Dr. Urbanem Hjarnem. Dr. Samst užíval tonikum připravené ze směsi těchto bylin celý život a dožil se údajně věku 104 let, kdy nešťastnou náhodou spadl z koně. Elixír podával svým klientům jako posilující prostředek. Jasan mannový pomáhá udržovat zdraví trávicího traktu a střevní pasáž. Šafrán setý napomáhá relaxaci a udržení pozitivní nálady. Hořec žlutý povzbuzuje tělo a napomáhá pohodlnému trávení. Andělika lékařská napomáhá zdraví jater, udržení správné kyselosti žaludku. Má vliv na zažívání a udržení trávicích funkcí. Zázvor napomáhá zdraví trávicího a oběhového systému, má vliv na hladinu krevního cukru.

 


Skladování:

Uchovávejte na suchém místě při teplotě 15-25 °C.


Návod k použití:

Obsah sáčku (30 g) se vsype do čisté širokohrdlé lahve a přelije 0,5 litrem 40% lihu nebo žitné pálenky a protřepe se. Za každodenního občasného protřepání se nechá vyluhovat 10 dní. Potom se směs přecedí a vylisuje přes čisté plátno do tmavé lahve a podle potřeby přisladí.

Dávkování: Dospělí: 3-4x denně jednu čajovou lžičku (5 ml) do šálku bylinného čaje a pomalu vypijte. Používá se pouze po nezbytně nutnou dobu, ne déle než dva týdny. Po této době přerušte užívání alespoň na 10 dní až dva týdny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Složení:

100 g bylinné směsi obsahuje: jasan mannový (sušená šťáva) 20,00 g, andělika lékařská (kořen) 13,00 g, kurkumovník zedoárový (kořen) 13,00 g, pomerančová kůra 13,00 g, zázvor (oddenek řezaný) 13,00 g, slivoň švestka (plod) 13,00 g, pupava bezlodyžná (kořen) 6,00 g, myrhovník pravý (pryskyřice kůry) 6,00 g, kafrovník lékařský suchý (extrakt ze dřeva kmene a kořene) 1,50 g, hořec žlutý (kořen) 1,30 g, šafrán setý (blizny) 0,20 g.Katalogové číslo : 001888

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: