Rodinná manufaktura

RODINNÁ MANUFAKTURA

Říká se, že vše souvisí se vším. Roku 2017 nás hojná úroda našich zahrad tak trochu přinutila splnit si sen. Toužili jsme totiž vyrábět produkty, kde je celý výrobní celý proces od počátku do konce pod vlastní přísnou kontrolou.  A právě tehdy se začal psát příběh naší Rodinné manufaktury. Zpočátku jsme jen zkušebně, v malých prostorách, začali vyrábět sirupy z bylin pouze pro vlastní potřebu, později také jako základní surovinu pro přípravu čajů a limonád blízké restaurace. Zájem zákazníků restaurace, kteří si chtěli tento domácí sirup koupit, nás přiměl vlastní malou výrobu rozšířit. A přesně tak, jak jsme si od počátku představovali, v duchu bedlivého dohledu, ruční práce, co nejvyšší kvality a manufakturního zpracování. Na počátku jara roku 2018 jsme tak otevřeli potravinářský podnik, kde stále zachováváme manufakturní výrobní postupy a přísná hygienická pravidla. Jen „nádobí“ se podstatně zvětšilo. Původní receptury našich prababiček jsme přizpůsobili současným technologiím tak, aby jedinečnost našich sirupů zůstala zachována.

RM_BANER

Současná nabídka sirupů Rodinné manufaktury čítá jak sérii bylinných, tak také ovocných sirupů. Za těch pár sezón už tak trochu tušíme, co našim zákazníkům nejvíce chutná a který sirup si oblíbili v létě a který naopak v chladných podzimních a zimních měsících.

Sirupy sice tvoří základ naší manufakturní výroby, umíme ale také zpracovat a vyrobit marmelády, džemy, pečené kečupy, povidla i ostré dipy a pikantní omáčky.

Suroviny pro tyto potraviny pocházejí buď z našich vlastních zahrad a sadů nebo je nakupujeme od prověřených dodavatelů tak, aby kvalita byla vždy na prvním místě a k vám putoval produkt té nejlepší možné kvality.

Za produkty Rodinné manufaktury stojí především poctivá lidská práce, potřeba zpracovat vše, co příroda poskytuje, touha pěstitele a zemědělce navázat na odkaz předků a předat tak Vám, našim zákazníkům vše, co naše prababičky tak přirozeně ovládaly.