Glucadent+ zubní pasta 95 g + Glucadent+ zubní prášek 8 g Naturprodukt

Kód: 98.6096
94 Kč / ks 81,74 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZUBNÍ PASTA: Zubní pasta s kombinací laktátu hlinitého, beta-glukanu, esenciálních olejů a xylitolu je vhodná při problémech s krvácejícími dásněmi a počátečním stadiem parodontózy. Omezuje vznik zubního kazu. Laktát hlinitý vykazuje stahující (adstringentní) účinek. Beta-glukan chrání sliznici dutiny ústní. Šalvějový olej přispívá ke snížení krvácivosti dásní, jeho třísloviny vykazují stahující účinek a chrání dásně před škodlivými bakteriemi. Olej z anýzu hvězdicového osvěžuje dech a odstraňuje halitózu (zápach z úst). Xylitol je přírodní sladidlo, které není tráveno bakteriemi, proto nezvyšuje pH v ústech a nepodílí se na tvorbě organických kyselin. Chrání zuby před zubním kazem a snižuje tvorbu zubního plaku (biofilmu bakteriálních kolonií na sklovině). Také další složka zubní pasty, flurid sodný, vytvrzuje zubní sklovinu a tím omezuje vznik zubního kazu. KLINICKY OVĚŘENÝ ÚČINEK: stahující, antimikrobiální, protizánětlivý, snižuje krvácivost dásní.

ZUBNÍ PRÁŠEK: Zubní prášek je dobrou a zdravou alternativou k zubní pastě. Je smysluplnou kombinací 7 obsahových látek, které umožňují kvalitní péči o zuby a dutinu ústní. Oddenek kosatce a bambusová vlákna mu propůjčují dobré, ale šetrné abrazivní vlastnosti. Jeho používáním se odstraňuje zubní plak, zuby jsou čistší a také bělejší.


Skladování:

ZUBNÍ PASTA: Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchu, dobře uzavřené při teplotě do 15-25 °C, chraňte před světlem. 

ZUBNÍ PRÁŠEK: Uchovávejte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C v suchu a temnu v uzavřeném obalu. Po použití kelímek uzavřete.


Návod k použití:

ZUBNÍ PASTA: Nejméně 2x denně, nejlépe však po každém jídle si důkladně vyčistěte zuby. Děti do 6 let včetně pod dohledem dospělého. Pro čištění použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte to se zubním nebo praktickým lékařem.

Upozornění: obsahuje fluorid sodný (1000 ppm fluoridů)

 

ZUBNÍ PRÁŠEK: Navlhčete zubní kartáček vodou, dotkněte se štětinami povrchu zubního prášku a následně čistěte zuby po dobu dvou minut. Ústa vypláchněte a propláchněte také zubní kartáček.

 


Složení:

ZUBNÍ PASTA: Aqua Purificata, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Hydrated Silica, Cellulose Gum, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Aluminium Lactate, Menthol, Beta Glucan, Sodium Fluoride, Illicium Verum Fruit Oil, Potassium Sorbate, Alantoin, Salvia Officinalis Leaf Oil.

ZUBNÍ PRÁŠEK: Xylitol, Bambusa Vulgaris Stem Powder, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Zinc Citrate, Aroma Peprnomátové, Iris Germanica Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Beta-Glucan.Katalogové číslo : 003071

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: