Glucadent+ ústní voda 200 ml + Glucadent+ aktiv zubní pasta 95 g zdarma Naturprodukt

Kód: 98.6145
263 Kč / ks 217,36 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚSTNÍ VODA: Ústní voda s kombinací beta-glukanu, zinečnatých solí a zázvorového extraktu snižuje tvorbu zubního plaku a zubního kamene, osvěžuje dech. Omezuje vznik zubního kazu. Glucadent+ ústní voda udržuje zdraví a dobrý stav dutiny ústní a toto je základem zdraví celého lidského organismu, Svým složením doplňuje řadu produktů Glucadent+. Je vhodná po zavedení zubních implantátů a také pro nositele zubních náhrad a zubních rovnátek. 

ZUBNÍ PASTA: Zubní pasta s kombinací laktátu hlinitého, beta-glukanu, esenciálních olejů a xylitolu je vhodná při problémech s krvácejícími dásněmi a počátečním stadiem parodontózy. Omezuje vznik zubního kazu. Laktát hlinitý vykazuje stahující (adstringentní) účinek. Beta-glukan chrání sliznici dutiny ústní. Šalvějový olej přispívá ke snížení krvácivosti dásní, jeho třísloviny vykazují stahující účinek a chrání dásně před škodlivými bakteriemi. Olej z anýzu hvězdicového osvěžuje dech a odstraňuje halitózu (zápach z úst). Xylitol je přírodní sladidlo, které není tráveno bakteriemi, proto nezvyšuje pH v ústech a nepodílí se na tvorbě organických kyselin. Chrání zuby před zubním kazem a snižuje tvorbu zubního plaku (biofilmu bakteriálních kolonií na sklovině). Také další složka zubní pasty, flurid sodný, vytvrzuje zubní sklovinu a tím omezuje vznik zubního kazu. KLINICKY OVĚŘENÝ ÚČINEK: stahující, antimikrobiální, protizánětlivý, snižuje krvácivost dásní.


Skladování:

ÚSTNÍ VODA: Uchovávejte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C v suchu a temnu v uzavřeném obalu. Po použití láhev uzavřete.

ZUBNÍ PASTA: Uchovávejte mimo dosah dětí při teplotě 4-25 °C v suchu a temnu v uzavřeném obalu. 


Návod k použití:

ÚSTNÍ VODA: Po vyčištění zubů vyplachujte ústa asi 20 vteřin. Následně vyplivněte a ústa již nevyplachujte. Náhodné požití je neškodné.

ZUBNÍ PASTA: Nejméně 2x denně, nejlépe však po každém jídle si důkladně vyčistěte zuby.

Upozornění: obsahuje fluorid sodný (1000 ppm fluoridů)


Složení:

ÚSTNÍ VODA: Aqua Purificata, Polyglycerine-3, Xylitol, Beta Glucan, Sucrose Palmitate, Citric Acid, Aroma Aloe Vera, Potassium Sorbate, Stevia Rebaudiana Extract, Zingiber Officinale Root Oil, Menthol, Zinc Citrate.

ZUBNÍ PASTA: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Xylitol, Glycerin, Aluminium Lactate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Menthol, Beta Glucan, Alantoin, Natrium Fluoratum, Illicium Verum Oil, Potassium Sorbate, Salvia officinalis Leaf Oil, Menthyl PCA, Zingiber Officinale Oil.

 Katalogové číslo : 003692

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: