Naturprodukt Echinaceové pastilky 20 past.

Kód: 15.850.
90 Kč / ks 78,26 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy, bylinný přípravek. Bylinný přípravek s vitaminem C na posílení obranyschopnosti organizmu, který spolupůsobí v předcházení nemocí z nachlazení.

Echinacea purpurea je rostlina nacházející se na prériích Severní Ameriky, ale dá se vypěstovat i u nás. Odpradávna ji používaly k léčbě staré indiánské kultury a daly jí jméno "sluneční klobouk". Pro vědu ji objevil Dr. Meyer koncem 19. století. Jméno Echinacea je odvozeno od řeckého slova echinos, což znamená ježek. Echinacea purpurea připomíná svým květem naši dobře známou kopretinu. Používá se jako podpůrná léčba při nemocech z nachlazení a infekcích dýchacích a močových cest. Prospěšné účinky při léčbě těchto infekcí jsou přisuzovány schopnosti rostliny stimulovat imunitní systém.


Skladování:

Přípravek je vhodný pro děti od tří let, mladistvé a dospělé. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Návod k použití:

Dávkování: děti od 3 do 15 let: 4x denně 1 pastilku rozpustít v ústech.

Dospělí: 8x denně 1 pastilku rozpustít v ústech.

 


Složení:

100 g pastilek obsahuje:

Cukr 57,10 g, glukózový sirup 38,74 g, okyselující látka kyselina jablečná 1,16 g, vitamin C ( kyselina L-askorbová) 0,20 g, extrakt z kořene třapatky bledé ( Echinacea pallida) 2,8 g ( kapalný extrakt s 80 % sušiny).

1 pastilka o hmotnosti 3,2 g obsahuje:

extrakt z třapatky bledé 89,60 mg, vitamin C 6,4 mg = 8 % RHP*

RHP* = referenční hodnota příjmu pro průměrného dospěléhoKatalogové číslo : 003299

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: